Geriye Don 'BMW Car Club Turkey' - Türkiye'nin resmi BMW Kulübü > Sponsorlarımız > G-Force Motorsport > Uygulamalar

• G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.? G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.?
  • G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.? G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.?

Baslik Araclari Goruntu Secenekleri
Eski 20-04-2012   #121
CanberkD
Uzaklaştırılmıştır

Forum Bilgileri
Yer: istanul

Varsayilan

Öncelikle bu konuya son mesajım çünkü bana sorular yöneltilmesi ve cevap hakkı doğmasına rağmen verdiğim cevaplar sonucu uyarı alıyorum ! Sorusu olan pm den yazabilir. Yada pazar günü pistte olucam orada zaten Murat abiylede görüşürüz bu konu hakkında; tekrar söylemek istiyorum en ufak bir şahsi meselem yada markaya karşı bir nefretim-antipatim yoktur. Bütün meselem GERÇEKTEN süre üzerine.

alıntı:
Sert@ç tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Canberk korr 17.22 çıkmış sen 15.5 yaptım diyosun ?
Madem bu araç düz yolda 17.22 çıkarıyor diyor alet hala 15.5 iddasında bulunuyorsun
Sertaç, ölçülen araçlarda korr. verisi değil eğim ile yaptığınız değer geçerlidir. Bunu Murat abi gtr da, Tr nin en hızlı arabası sahibi Çağlar bey ve diğer herkez bu şekilde yapmaktadır.

alıntı:
Sert@ç tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Şimdi dbn ye bakıyorum sonra videolar bakıyorum işin içinden çıkamıyorum...
Ufuk abinin videosuna bakıyorum vites attığı hız 130 ama dbn olan araç 110da vites atıyor sonra vites atış 175 civarı ama Canberk'in koyduğu araç 190da vites atıyor (ki bu normal stock bir araçta mümkün değil kesici öncesi otomatik vites atıyor anca yazılımla kesiciye kadar girebiliyor)
Buda bahsi geçen video

Yok ben hızıda görcem diyenler için

Kırmızı ile belirttiğim yerler vites atış noktaları

Burdaki ise
KORR yazan normalde araç tam düz bir yolda olsa çıkacak süreyi gösteriyor yani 17.22

Şimdi Canberk gerçekten dbn yi çok iyi bilen biri değilim ama bunu anlatırsam sevinirim...
Bu benim ölçtüğüm aracın videosu, sol üst köşede driftbox da belli oluyor. Videoyu uzun tuttum kesmedim çünkü sonuna kadar izlerseniz araç sahibi dbox da yazan 100-200 verisini okuyor.

Sertaç malesef dsg tarzı şanzumana sahip olan ve gerçekten çok hızlı ve kesintisiz vites atan araçlarda dbn verisinden vites seçmen çok zor. Vitesleri 110 ve 190 olarak belirlemişsin; tek viteste o kadar gidebilecek bir araba yok seninde yazdığın gibi. (tek vites 60-130mph bile giden araç var ancak bu güçler için olanaksız.) Koyduğum video ile diğer R videolarını izlersen vites atma hızlarında herhangi bir yanlışlık olmadığını görürsün.

alıntı:
MemoZ4 tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Muratcım bende 6 sn lik bir dbn koyıyım ben bunu X3 ile yaptım diyim ???? Buna ne önlem alıyorsunuz.

Bir post edilmiş vidyoya bakın aracın vites attığı hızlara birde posta bakın...

Ben öle ıvır zıvır dbn mbn bilmem araç çok hızlı vites atıyor dolayısı çift kavramalı bir araç belki Golf R ama stock mu bilmem? Video ile farklı
Yazdığınızın akıllara geleceğini bende düşündüm ve bu yüzden kadran ile dbox ı aynı kare içinde videoya almaya çalıştım. Eğer sürücünün video sonunda söylediği 15.5 verisine inanmıyorsanız aynı denemenin ben tarafından elimde iphone ile çekilmişi var, 200 de bıraktıktan sonra dbox verisini çekiyorum onu da eklerim istenirse.
CanberkD is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 20-04-2012   #122
KorayM.

Forum Bilgileri

Varsayilan

Süre işlerinden vs hiç anlamam ama bu diğer izlediğim golf R'lardan çok hızlı gerçekten.Diğerlerinde 160-170'e kadar çatır çatır gelirken sonrası çok yavaş ama bu arabada hiç tıkanma yok nerdeyse diğerlerine göre.Bu arada fabrikasyon olarak hızlı çıkmış .
  Alinti ile Cevap Ver
Eski 20-04-2012   #123
OptimusPrime*
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: istanbul / ciftehavuzlar

Varsayilan

Masallah R'a iyi yurumus Canberk arkadasin 55k kmdir stok mu geziyor ? Ne zevksiz adam yaww
OptimusPrime* is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 20-04-2012   #124
CanberkD
Uzaklaştırılmıştır

Forum Bilgileri
Yer: istanul

Varsayilan

alıntı:
OptimusPrime* tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Masallah R'a iyi yurumus Canberk arkadasin 55k kmdir stok mu geziyor ? Ne zevksiz adam yaww
yok 55k dır onda değil araba. kışın almış arabayı dağa çıkmak için kullanmış satıyordu zaten biz pazar akşamı ölçtük, pazartesi satışını yapıcaz diyordu belki de olmamıştır bir daha konuşmadım
CanberkD is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 21-04-2012   #125
firadiko R
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Maslak

Varsayilan

160-200 arası mübarek yazılımlı gibi gidiyor benim yazılımlı halimden farkı yok
firadiko R is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 21-04-2012   #126
OptimusPrime*
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: istanbul / ciftehavuzlar

Varsayilan

Yersiz bi sorumu bilmiyorum ama, Canberk bu araba dogus faturali mi yoksa EU'dan ithal mi?
OptimusPrime* is offline   Alinti ile Cevap Ver

Bu Konuyu Goruntuleyen Kullanicilar : 1 (0 Uye ve 1 Misafir)

Baslik Araclari
Goruntu Secenekleri

Mesaj Kurallari