Geriye Don 'BMW Car Club Turkey' - Türkiye'nin resmi BMW Kulübü > Sponsorlarımız > Mert Oto Elektronik > Hakkımızda

• G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.? G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.?
  • G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.? G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.?

Baslik Araclari Goruntu Secenekleri
Eski 04-02-2013   #1
electro berk
Sponsor

electro berk'in Avatar'i

Forum Bilgileri
Yer: istanbul /türkiye

bmwlogo Mert Oto Elektronik

Herkese Merhaba ...

Mert Oto Elektronik olarak bu forumda siz bmw kullanıcıları için burdayım.
Merak ettiğiniz , yapmayı planladıgınız , uğraştıgınız tüm elektronik ve yazılımsal donanımlarınız için burdan yada özelden mesajlarınızı bekliyorum.

Kısa bı süre sonra eklenicek olan uygulama çalısmalarıyla yaptığımız uygulamalarıda sizlerle paylaşmış olacağım.
electro berk is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 04-02-2013   #2
votkaci
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Istanbul

BMW Car Club Turkey

Varsayilan

selam

bmw de tüm elektronik uygulamalarda garanti dışı mı kalıyor araç?
votkaci is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 05-02-2013   #3
electro berk
Sponsor

electro berk'in Avatar'i

Forum Bilgileri

Varsayilan

Forum ortamında bunu anlatsam coğu kişi belge, dosya yada basından gecenı anlatıcaktır ama ben ayda 25-35 garanti kapsamındakı araca donanım eklentisi yapıyorum kımısı navigasyon kımısı internet kımısı cruse v.ss bır sürü bmw serilerine navigasyon yaptım ve hepside koltuk altı paslanması yuzunden garantiden işlemlerini yaptırdılar ve diğer işlemlerinide..
Burda ben yaptıgım işde aracın data kartına donanımları eklediğimde yetkili yada özel servis bunu sonradan eklendıgını göremıyor (Kusur ,eksık parca yada arıza olmadıgından)
Herseyı fabrıka krıterlerıne göre doru ve nızamlı yapıldıgından normal servis bakımlarındayken bi pruz yaratmıyor ama yetkili servis aracın data kartını cıkartıp donanım listesinden bı karsılastırma yapsa elektronik donanımın sonradan eklendiğini görecektir.Bu tip buyuk problem yasatıcak durumlarda arac donanımı inceleniyor .Bizde müşterilerimize söyle bi garanti veriyoruz .Olduki navigasyon takıldı arac garanti kapsamında ama turbo arızalandı garantiden yaptıracaksınız.Ben aracı 1-2 saat içinde eski cihazlarını takıp kodlamalarını eskı halıne getırıyorum aracın işi bitip yetkili servisden cıkınca tekrar navigasyonlu halıne getırıyorum bunu yapmak 1-2 .
Sonuc olarak elektronik donanımlarla ilgili garanti dısı kalmazsın .Yetkili servis rutın bakımlarda araca sonradan ne takılmıs diye inceleme yapmıyor cok derın durumlarda söz konusu oldugunda..
Bız müdahale edip garantı dısı kalmanızı önlüyoruz .
Eski 06-02-2013   #4
elektromekanik
Sponsor
Bmw Abarth Servis

elektromekanik'in Avatar'i

Forum Bilgileri
Yer: İSTANBUL

Varsayilan

Sonradan ilave hiçbir orjinal donanım garantiyi bozmaz

Atatürk Oto Sanayi Sitesi 1. Kısım, B Blok No: 274-275 Cami Yanı, Maslak / Şişli - İSTANBUL
T : 0212 346 2663, F : 0212 346 2665 E-Posta : abarthbmw@hotmail.com
elektromekanik is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 06-02-2013   #5
cnkbng
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: istanbul

Varsayilan

2008 mini cooper aracıma 2012 stop takmak istiyorum ama arıza ışığı yaktığını söylediler çözümü var mıdır acaba?
cnkbng is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 06-02-2013   #6
electro berk
Sponsor

electro berk'in Avatar'i

Forum Bilgileri

Varsayilan

alıntı:
cnkbng tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
2008 mini cooper aracıma 2012 stop takmak istiyorum ama arıza ışığı yaktığını söylediler çözümü var mıdır acaba?
arıza ısıklarını elekronik devre elemanı yapmadan programla arızalarını silebiliriz.
Eski 06-02-2013   #7
Saro
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: İst/Yeşilköy

Varsayilan

alıntı:
cnkbng tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster

Geri Işıkları Farklı Galiba Bugün Baktık Atada Cem Uymaz Dedi 2008 Modele Blackline Stop Alıcaktık Fakat JCW Body Kit Var İse Uyabilir JCW Lerin Gerisi Tamponda Olanlarıyla
Saro is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 06-02-2013   #8
Saro
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: İst/Yeşilköy

Varsayilan

@Mert Elektronik E90 3 Serisi İçin Foruma Özel Katlanır Ayna Fiyatınız Nedir Acaba ?
Saro is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 07-02-2013   #9
electro berk
Sponsor

electro berk'in Avatar'i

Forum Bilgileri

Varsayilan

alıntı:
Saro tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
@Mert Elektronik E90 3 Serisi İçin Foruma Özel Katlanır Ayna Fiyatınız Nedir Acaba ?
katlanır aynanın normal satısı 1700 tl dir .. burdan yuzdelikten indirim hesaplamayı sevmiyorum kusuratını silip düz yapabiliriz 1500 tl olur ..
çünkü tus blogunu sıfır takıyorum sırf o 350 tl ve katlanır aynları cıkma alıyorum cıftını 700-900 tl arasına buluıyorum gerı kalan sok tak kodlama tesısat modıfıkasyonu ..

elımde e90 coupe cabrıo katlanır mevcut suan
4 kapı e90 ve e90 lcı kalmadı ama istek üzerine arastırılabılır.
düğme blok tusları renk renk mevcut zaten..
Eski 07-02-2013   #10
electro berk
Sponsor

electro berk'in Avatar'i

Forum Bilgileri

Varsayilan

alıntı:
Geri Işıkları Farklı Galiba Bugün Baktık Atada Cem Uymaz Dedi 2008 Modele Blackline Stop Alıcaktık Fakat JCW Body Kit Var İse Uyabilir JCW Lerin Gerisi Tamponda Olanlarıyla
ben işin software kısmından değerlendiriyorum sana soket madifikasyonuda bı sekilde yapılır ama yerıne oturmasını ayarlarsan araya devre elemanı eklemeden programla arac kılometre saatınde verılıcek olan arızaları silebiliriz .
Eski 07-02-2013   #11
cnkbng
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: istanbul

Varsayilan

alıntı:
Ben tamponuda degistirecegim komple ozaman bir sikinti olmuyor ariza isiginida silebiliyormus tekrar yakmazsa sorun olmaz
cnkbng is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 11-10-2013   #12
dibidib
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: ISTANBUL

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

www.bmwnavigasyon.com
dibidib is offline   Alinti ile Cevap Ver
dibidib'in Yazısını Beğenenler:
Eski 27-11-2013   #13
///MertSyR
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Ankara

Varsayilan

Hocam Merhabalar..
Bana Logic7 Koltuk Altı Subwooferları Lazım Elinizde Mevcutmu ?
Parça Kodu:
Sol Subwoofer 65139143135
Sağ Subwoofer 65139143136
Teşekkürler..
///MertSyR is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 02-09-2020   #14
bmw-extreme
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: ankara

Varsayilan

Bugün bmw e90 aracına orjinal cic navigasyon montajı yaptırmak isteyen bir müşterimiz için montaj fiyatı ve detaylı bilgi almak için bu arkadaşları aradık. Telefona çıkan eleman yok araba kadar fiyat tutar yok bu yok şu diyerek isteksizce uzaktan kumanda ile bir fiyat alıp bildirdi. Madem öyle parçaları biz temin ederiz dedik ve montajın bazı detayları için yetkili ile görüşmek istediğimizi söyledik. Müşteri aracında tv de olsun istiyor. Combox farkı var mı? Extra hangi parçalar olmalı vs. Eleman bizim işimiz başımızdan aşkın diyerek bizi tersledi. Ticaret bu olmamalı. Sanırım arkadaşlar olayı aşmış burunlar da biraz kalkmış. Bilgi almak için kalkıp Ankara'dan İstanbul'a gelip yüz yüze mi konuşmalı. Herşey netleşir ve randevu alınır adam gelir montaj yapılır borcunu öder ve gider. Biz arkadaşların bilgisine ve tecrubesine istinaden kendilerini tercih etmek istemiştik. Ama bu durumda kaybeden asla müşteri olmaz.
bmw-extreme is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 04-09-2020   #15
HaKo
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: İstanbul / Trabzon

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

alıntı:
electro berk tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Herkese Merhaba ...

Mert Oto Elektronik olarak bu forumda siz bmw kullanıcıları için burdayım.
Merak ettiğiniz , yapmayı planladıgınız , uğraştıgınız tüm elektronik ve yazılımsal donanımlarınız için burdan yada özelden mesajlarınızı bekliyorum.

Kısa bı süre sonra eklenicek olan uygulama çalısmalarıyla yaptığımız uygulamalarıda sizlerle paylaşmış olacağım.
merhabalar, yeni araçlar için işlemleriniz mevcut mu ?

mesela 218 grand coupe için ,

hifi , harman kardon , ve büyük ekran artık adı her ne ise, fiyatlarını öğrenebilir miyim ?
HaKo is offline   Alinti ile Cevap Ver

Bu Konuyu Goruntuleyen Kullanicilar : 1 (0 Uye ve 1 Misafir)

Baslik Araclari
Goruntu Secenekleri

Mesaj Kurallari