Geriye Don 'BMW Car Club Turkey' - Türkiye'nin resmi BMW Kulübü > Sponsorlarımız > G-Force Motorsport > Uygulamalar

• G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.? G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.?
  • G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.? G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.?

Baslik Araclari Goruntu Secenekleri
Eski 09-05-2011   #1
997TT
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Istanbul

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan Oliver Neumann TURKİYE'de!!!!

Arkadaslar,uzun ugraslarımız sonucu sonunda Oliver Neumann'ıTurkıyeye getırıyoruz...
Tam gelıs tarıhı 15 Mayıs da bellı olucak ancak 23-28 Mayıs arasında Turkıye'de olucagı kesın...
Son 3 haftadır Moskow Unlimited 500+ yarıslarına hazırlanıyor Evotech,bu Cumartesı buyuk yarıs var Moskovada.5 otomobılle katılıcaklar ve yıne emınımkı oncekı yarısta oldugu gıbı ılk 5 de en az 2 Evotech otomobılı olucak.Bu yarıslar yuzunden Istanbul seyehatı 2 hafta ertelendı...
Yazılım uygulamasını ılk yapan kısı ve bır cok Tuning fırmasının yazılımlarını, teknık danısmanlıgını yapmısıtır...
Otomobıl dunyasında ve Otomobıl uretıcılerı arasında cok onemlı bır kişi olan Oli,sızlerın hem sorularını yanıtlayacak,hemde henuz Turkıyede yapılamayan otomobıllerin Yazılımlarını yapıcak...
Ozellıkle;
2010 ustu ve Tuning Protection'lı BMW ler...
2010 ustu CGI ve CDI motorlu Mercedes'ler
2010 ustu,Partükül filtreli ve Tuning Protection'lı Audi-VW-Seat lar...
Suan ıcın toplamda 17 arac yapabılıcek,11 adet Kesinlesmıs lıstemız var,yaptırmak ısteyen arkadaslar,lutfen benımle yada Yılda ıle temasa gecsın lutfen...
Ayrıca soru sormak yada teknık destek almayan ısteyen arkadaslarımızda,bızımle temasa gecsınler.
997TT is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 09-05-2011   #2
JME
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: .

BMW Car Club Turkey

Varsayilan

Murat abi, Evotech'in sitesinde guncel modeller yer almiyor. Golf 1.6 TDI DSG icin ne degerler elde ediliyor?
JME is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 09-05-2011   #3
SertaçSaka
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Ankara

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Süper abicim 3 araçla ordayız
Kai Türk gibi olmuştu sıra Oli de abicim
SertaçSaka is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 09-05-2011   #4
997TT
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

1.6 TDI lerde bu lıstede,138HP alınıyor.
Kai zaten tam Turk oldu canım,selamlasmalrımız hep Turkce artık
Eski 09-05-2011   #5
gkavuk
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Izmir

Varsayilan

bizde bekliyoruz adamı suanda 30 arac var dyno nun kurulmasını beklıyoruz sadece
gkavuk is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 09-05-2011   #6
997TT
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Sana PM attım Gokhan...
Eski 10-05-2011   #7
Firats
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

Varsayilan

Protection'lu BMW'ler icin garanti veriyormusunuz firma olarak ?
Firats is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 10-05-2011   #8
997TT
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Ne garantısı,anlamadım tam olarak...
Genel olarak cevaplayım;Yazılımlarımız TUV onaylı ve yazılımdan dogacak her turlu hasara karsı Garantılıdır...
Yanı koruma olup olmaması onemlı degıl,eger sorunuz buysa
Eski 10-05-2011   #9
FUA
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: İstanbul

BMW Car Club Turkey

Varsayilan

yapılacak e200 cgi coupe beni aracın sahibi kadar heyecanlandırdı galiba... eğer farkı videoya filan almak isterseniz iki araç arasında öncesi sonrası yapılabilir benim araç stock
FUA is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 10-05-2011   #10
997TT
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Tabı,yapmak gerek aslında
CGI motorların verılerını www.evotech.de den ve onaylı dyno cıktısını alabılırsınız...
Eski 10-05-2011   #11
Firats
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

Varsayilan

alıntı:
997TT tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Ne garantısı,anlamadım tam olarak...
Genel olarak cevaplayım;Yazılımlarımız TUV onaylı ve yazılımdan dogacak her turlu hasara karsı Garantılıdır...
Yanı koruma olup olmaması onemlı degıl,eger sorunuz buysa
Bunun aynisini Yilda arkadasimiz soylemisti ve sonra arabamin beyni coktu OBD'den yazilimi atarken, o sebepten soruyorum. Yoksa arabama yapilacak yazilimin tuv onayli olmasi onemli degil benim icin(distributor ithalati olan egzostlarda TUV onayli ama baglayacak polis belge filan tanimiyor), ben aracima yazilim yaptirmaya da niyetliyim ve turkiye'de yazilim isiyle ilgilenen insanlara guvenmiyorum acikcasi yeterince. En sonda boyle bir tatsiz deneyim yasadigim icin tedirginim haliyle? Ayrica sizin yaptiginiz yazilimdan kaynaklanan bir sorun nasil ispat ediliyor merci neresi?(gene sizmisiniz?) ve bu her turlu hasara karsi garanti verilmesi ne sekilde oluyor? bana bir fatura, fis, noter tastikli bir belge veriliyor mu? Tamamen bilmedigimden soruyorum, simdiden tesekkurler.
Eski 10-05-2011   #12
997TT
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Kisaca yazayim;
2010 ustu araclar mutlska beyin acilarak,ona uygun aletle yazilmasi gerek.bu olmaz ise beyin portlari kapatir,ibd den izin vermez.
Cgi haric tum beyinleri okuyup yazabiliyoruz.
Yazilimdan kaynaklanan hatalari biz degil servisler yada bu isin ustalari cok rahat anlarlar.
Yani bizim keyfi uygulamamiz yok ancak yazilimdan sonra lastik patlarsada bizden dolayi degil.
Fatura tabiki alabilirsiniz bizden aldiginiz tum mallara karsilik.
Eski 10-05-2011   #13
hüseyin
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: türkiye

Varsayilan

beyin sökülmeden yapabilirse bende yaptırabilirim.araç f10 bmw 5.20 d.daha önce a5 e yaptırmıştım...
hüseyin is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 10-05-2011   #14
Mert
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: ..

Varsayilan

alıntı:
Firats tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Bunun aynisini Yilda arkadasimiz soylemisti ve sonra arabamin beyni coktu OBD'den yazilimi atarken, o sebepten soruyorum. Yoksa arabama yapilacak yazilimin tuv onayli olmasi onemli degil benim icin(distributor ithalati olan egzostlarda TUV onayli ama baglayacak polis belge filan tanimiyor), ben aracima yazilim yaptirmaya da niyetliyim ve turkiye'de yazilim isiyle ilgilenen insanlara guvenmiyorum acikcasi yeterince. En sonda boyle bir tatsiz deneyim yasadigim icin tedirginim haliyle? Ayrica sizin yaptiginiz yazilimdan kaynaklanan bir sorun nasil ispat ediliyor merci neresi?(gene sizmisiniz?) ve bu her turlu hasara karsi garanti verilmesi ne sekilde oluyor? bana bir fatura, fis, noter tastikli bir belge veriliyor mu? Tamamen bilmedigimden soruyorum, simdiden tesekkurler.

yazılım konusunda özgünü tavsiye ederim bugune kadar ki yaptığı ayarlarla hiç bir sorun sıkıntı yaşanmadı işinin ehli biri garantide veriyor sanırım.
Mert is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 10-05-2011   #15
Yılda
Sponsor
g-Force Motorsport

Yılda'in Avatar'i

Forum Bilgileri
Yer: Istanbul /Ordu

Varsayilan

Fırat arkadaşımızın aracında Tuning kilitli beyin ortaya çıktı ve beyin kendini kilitledi çözülmeyecek problem değil !!!
Bu dünyanın hangi yazılımcısına yaptırırsanız yaptırın bu problemleri yaşamışlardır sadece işin kötülüğü rica minnet cumartesi akş*********** yapılmasından kaynaklanıyor haliyle kilitlenince ve sanayide kapanınca müdahale etmek ne mümkün ....
Pazartesi serviste Kilit açılarak akş*********** aracınız teslim edildi !!!!

Garanti olayını ve şirket felsefesini anlatayım ...
Garanti neyi kapsıyor ???
Yazılım yaptığımız araç Yazılımdan kaynaklanan ve Herhangi bir yetkili serviste yazılımsal problemin onayı verilirse bütün yapılacak masrafları Evotech Firması karşılamaktadır Bunu yapacak bana başka bir YAZILIM firması söyleyin TR de !!!!!! (Her Araca yapacak)
Daha insanlar Firmalardan ücretlerini geri alamıyorlar !!! Yada 2. yazılımın bizden hediye deniliyor !!!!
Ben Faturada veriyorum ve kendi kaşemin imzamın bulunduğu sertifikada veriyorum !!!!!!
TUV Onayı Test edilmiş onaylanmış yazılım demek !!!

Böyle ufak sorunları yaşamayan hiçbir yazılımcı firma yada custom cı YOKTUR !!!!!

Maslak Atatürk Oto Sanayi 2.Kısım 26. Sokak No:1001 Sarıyer / İstanbul

Direk İrtibat İçin

+90 212 276 78 77 - +90 532 787 26 29
Yılda is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 10-05-2011   #16
997TT
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Yeni model motorlarin beyinlerini KİMSE acmadan yapamaz!!!
Ayrica Turkiyede TEK TUV belgeli yazilimi Vmax satiyor Evotech'in dustributoru olarak yani kim nasil garanti veriyor??
Firatin aracinda beyin falan yanmadi,aracinin beynin Tuning Protection yok ancak servisde guncellemeyle portlari kapandigindan,yukleme esnasinda kendini kitledi ve orjinal yazilimin yuklenmesiyle sorun cozuldu...
Buarada CGİ ve 1.6 TDİ motorlara ayrica yeni nesil(2010 2. Yari uretim)dizel bmw motorlarini Turkiyede Vmax yapabilmektedir!
Obd den yani beyni sokmeden yazilim ancak eski nesil araclara yapilabilir...
Turkiyede bircok yazilim magduru,egsozundan dumanla gezen yada cift kavrama sanzimani yazilimdan sonra titreyen yuzlerce insan var.
Ocaktan itibaren bu tip sorunlari tamirde etmiyoruz cunku sapla saman birbirine karisti...
Yeni nesil ve ozellikle Alman menselili araclarin guvenle yazilim yapabilecegi Turkiyedeki guvenilir Tek Alman markasi Evotech dir.Firmanin tum belgeleride Web sitesinde yayinlanmaktadir...
Beynin sokulerek yapilmasinin hicbir sakincasi yoktur,zaten haftada yaptigimiz 10 yazilimdan 8'i beyin sokerektir.
Bu islem ne servis tarafindan gorunur nede kısa uzun vadede zarari vardir...
Hic bir yazilimimiz KOPYA degildir,o saseye gore gelir! 2 saatte yazilim yapilip yollanmazsiniz...
Umarim acikliyabilmisimdir...
Sorulari olan uyelerimiz lutfen beni 05326110766 dan arasinlar...
Eski 10-05-2011   #17
Memo
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: İstanbul

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Benim bir sorum var

Sen niye bu işler ile uğraşıyorsun ... Tamam anladık hobide yanlış ülke be Murti dertiz başına dert alırsın bu ülkede
Memo is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 10-05-2011   #18
997TT
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Dogru diyosun Memo...
Otur fabrikanin,istasyonlarin basinda,patronculuk oyna...
Zaten su otomobil sevdam yuzunden basima gelmeyen kalmadi...
Ben 2004 den beri Evotech ile tanisiyorum,sadece kendi araclarimi ve arkadaslarimin araclarini modlarken,is cigirindan cikti.
Malum Turkiyede agzi yanan-kaziklanan-motoru kirilan-500-1000 beygirlerde olan yuzlerce magdur var...
Hala amator ruhla devam ediyoruz,kim aldigi malin faturasini yada firmadan gelen iskonto mailini musterisine gosterip,mal satar?
Benim tek amacim bukadar yozlasmis sektorde,usin dogrusunu yaparak ornek olmakda...
Hatta bir cok malin da sayemizde fiyati dustu...
Bmc-eisenmann-k&n ve daha bir cok urun,deli karlarla satiliyordu...
Hobby Garage,gel pizza yiyelim sekerim, Sutte
Eski 10-05-2011   #19
Firats
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

Varsayilan

Selamlar, benim aracım garantide, servise Borusan'a götürüyorum ve orda yazılım görürlerse garantiden çıkartıyorlar. Zaten lastik patlamasıyla ilgili bir garanti beklentimde yok. Uzun lafın kısası benim garantide umrumda değil sadece bilgi almaya çalışıyorum.
Eski 10-05-2011   #20
Firats
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

Varsayilan

alıntı:
V-Max Yılda tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Fırat arkadaşımızın aracında Tuning kilitli beyin ortaya çıktı ve beyin kendini kilitledi çözülmeyecek problem değil !!!
Bu dünyanın hangi yazılımcısına yaptırırsanız yaptırın bu problemleri yaşamışlardır sadece işin kötülüğü rica minnet cumartesi akş*********** yapılmasından kaynaklanıyor haliyle kilitlenince ve sanayide kapanınca müdahale etmek ne mümkün ....
Pazartesi serviste Kilit açılarak akş*********** aracınız teslim edildi !!!!

Garanti olayını ve şirket felsefesini anlatayım ...
Garanti neyi kapsıyor ???
Yazılım yaptığımız araç Yazılımdan kaynaklanan ve Herhangi bir yetkili serviste yazılımsal problemin onayı verilirse bütün yapılacak masrafları Evotech Firması karşılamaktadır Bunu yapacak bana başka bir YAZILIM firması söyleyin TR de !!!!!! (Her Araca yapacak)
Daha insanlar Firmalardan ücretlerini geri alamıyorlar !!! Yada 2. yazılımın bizden hediye deniliyor !!!!
Ben Faturada veriyorum ve kendi kaşemin imzamın bulunduğu sertifikada veriyorum !!!!!!
TUV Onayı Test edilmiş onaylanmış yazılım demek !!!

Böyle ufak sorunları yaşamayan hiçbir yazılımcı firma yada custom cı YOKTUR !!!!!
Ben aracımı cuma günü getirmiştim akşam üstüydü gece yarısıda iş yaptırmadım, yanlış hatırlıyorsunuz herhalde. Neyse o önemli değil farkettiyseniz ben çözülmeyecek birşey oldu yada aracım bozuldu demedim. Sadece böyle bir problemle karşılaştım ve tedirginim haliyle farkettiyseniz öteki markalarla bu şekilde bir diyaloğa bile girmiyorum..

Bu Konuyu Goruntuleyen Kullanicilar : 1 (0 Uye ve 1 Misafir)

Baslik Araclari
Goruntu Secenekleri

Mesaj Kurallari