Geriye Don 'BMW Car Club Turkey' - Türkiye'nin resmi BMW Kulübü > Sponsorlarımız > Mert Oto Elektronik > Soru / Cevap

• G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.? G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.?
  • G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.? G-Force Motorsport, web sayfası için tıklayın.. G-Force Motorsport bünyesinde araç modifikasyonu, body kit, hardware motor ve software yazılım imkanları sunmaktadır. Hofele, Advan, Kreisseg, Akrapovic, Evotech, Eissenmann, Cargraphic, 
MTM Motoren Technic, Active Autowerke, AP Racing, Brembo, Zimmermann, Bilstein.. BMW ABARTH SERViS, Adres için tıklayın.. Bmw Özel Servisi, Kaporta, Boya, Mekanik, Sigorta Hizmetleri, Çekici Hizmetleri ve Teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Mert Oto Elektronik Navigasyon, Ses ve Görüntü Sistemleri. Turkiye'nin ilk MINI kulubu MINIPassion forumlarini ziyaret ettiniz mi.?

Baslik Araclari Goruntu Secenekleri
Eski 07-04-2014   #141
electro berk
Sponsor

electro berk'in Avatar'i

Forum Bilgileri
Yer: istanbul /türkiye

Varsayilan

alıntı:
FurkanYahsi tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
z4 e89 için bluetooth fiyatı alabilir miyim?
özelden mesajını yanıtladım . iyi günler

Bostancı Oto Sanayi Sitesi Değirmenyolu Caddesi C Blok No:12 Bostancı/İSTANBUL
Telefon : (0216) 573 39 85-86-87 / Faks : (0216) 573 39 40

www.bmwnavigasyon.com
www.avin.com.tr
www.audinavigasyon.com
electro berk is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 07-04-2014   #142
electro berk
Sponsor

electro berk'in Avatar'i

Forum Bilgileri

Varsayilan

alıntı:
Firat tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Cic setini kendimiz getirirsek eğer, E60'a montaj ücreti ne kadar olur ?

özelden mesajınızı cevapladım

www.bmwnavigasyon.com
www.avin.com.tr
www.audinavigasyon.com
electro berk'in Yazısını Beğenenler:
Eski 13-04-2014   #143
by_carizma
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Sakarya

Üye Garajı
Varsayilan

edit...

14-04-2014 , Saat 13:19 ' de , by_carizma Tarafindan Degistirilmistir... Sebep: halledildi
by_carizma is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 26-05-2014   #144
Queram
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: .

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Merhaba,

Şu anda hobi amaçli bir E46 M3 revize ediyorum. Hafifletme amaçlı bir çok parçası sökülmüş durumda ve buna HK dahil. Ekran vs hepsi söküldü. Yapmak istediğim şey araca uyacak orjinal bir CD player takmak. (Sanirim Alpine Business oluyor) En fazla 4 hoparlorde bu isi cozmek istiyorum. Kapilardakilerin yerleri duruyor. Aracin arkasi olmadigi icin diger iki tane nereye koyulabilir bilemiyorum. Daha kaliteli ve hafif hoparlorler ve bu Alpine uniteyi kullanarak kaliteli bir ses alabilirmiyim? Alpine uniteye DICE tarzi bir unite baglayip MP3 icin USB stick veya IPOD kullanabilirmiyim? ARacta CD changer baglantisi var, onuda soktugumuz icin biliyorum.
Queram is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 12-01-2015   #145
oguzhankutlu
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Türkiye/İstanbul

Varsayilan

merhaba 2004 e60 a ledli stop getirdi kuzenim almanyadan montajını yapabilirmisiniz
oguzhankutlu is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 12-01-2015   #146
BS-54

BS-54'in Avatar'i

Forum Bilgileri
Yer: Braunschweig / Almanya

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Merhabalar Usta,

yeni kasa bir X6 ya B&O musik sistemi donatabilirmiyiz ?
BS-54 is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 26-02-2015   #147
OGE
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: istanbul

Varsayilan

E90 M3 hiç ekran olmayan araca navigasyon & idrive uygulaması yapılıyor mu, daha önce yaptınız mı. Bu iş için bütçe ve süre durumunu belirtirseniz sevinirim.
OGE is offline   Alinti ile Cevap Ver
OGE'in Yazısını Beğenenler:
Eski 26-02-2015   #148
serhan
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: İstanbul

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

@gokhaneren ben burda yaptirdim m3 en mdm ile herseyi taktilar yaklasik 1 senedir kullaniyorum hic bir problem yasamadim lego givi takip cikardilar.
serhan is offline   Alinti ile Cevap Ver
serhan'in Yazısını Beğenenler:
Eski 16-03-2015   #149
electro berk
Sponsor

electro berk'in Avatar'i

Forum Bilgileri

Varsayilan

alıntı:
gokhaneren tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
E90 M3 hiç ekran olmayan araca navigasyon & idrive uygulaması yapılıyor mu, daha önce yaptınız mı. Bu iş için bütçe ve süre durumunu belirtirseniz sevinirim.
merhaba

tabikide uygulamasını yapıyoruz . özelden sase numaranızın son 7 haneseını verirseniz net maliyetını ve arac alt yapısına göre maliyetını sunarım

www.bmwnavigasyon.com
www.avin.com.tr
www.audinavigasyon.com
Eski 02-04-2015   #150
Alp
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: ANKARA

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Aracım E92 M3 2009 model CIC ekran var. Connecteddrive açtırmak istiyorum ancak Ankarada oturuyorum. Tanıdığınız birileri varmış galiba burda söyliyebilir misiniz? Ücret nedir ? Teşekkürler
Alp is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 02-04-2015   #151
RasimGüler
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

Üye Garajı
Varsayilan

Benim arabamda connecteddrive menüsü var ama nasıl kullancağımı çözemedim.TR de aktif değilmiş diyenler oldu bide
RasimGüler is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 26-04-2015   #152
electro berk
Sponsor

electro berk'in Avatar'i

Forum Bilgileri

Varsayilan

alıntı:
RasimGüler tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Benim arabamda connecteddrive menüsü var ama nasıl kullancağımı çözemedim.TR de aktif değilmiş diyenler oldu bide
Merhaba
cep telefonunuza connected drıve uygulamasını indirip
hizmet veri durumunu güncellemeniz gerekiyor ardından
bmw live internet linkleri gelicek .. gelmez ise aktif değil demektir.

www.bmwnavigasyon.com
www.avin.com.tr
www.audinavigasyon.com
Eski 26-04-2015   #153
electro berk
Sponsor

electro berk'in Avatar'i

Forum Bilgileri

Varsayilan

alıntı:
Alp tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Aracım E92 M3 2009 model CIC ekran var. Connecteddrive açtırmak istiyorum ancak Ankarada oturuyorum. Tanıdığınız birileri varmış galiba burda söyliyebilir misiniz? Ücret nedir ? Teşekkürler
Merhaba
Ankarada Mesut Elektronik var . uzaktan bağlantı yapılabilir ama fiyat bilgisi için sase numaranızın son 7 hanesını özelden vermeniz gerekli

www.bmwnavigasyon.com
www.avin.com.tr
www.audinavigasyon.com
Eski 26-04-2015   #154
electro berk
Sponsor

electro berk'in Avatar'i

Forum Bilgileri

Varsayilan

alıntı:
Queram tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Merhaba,

Şu anda hobi amaçli bir E46 M3 revize ediyorum. Hafifletme amaçlı bir çok parçası sökülmüş durumda ve buna HK dahil. Ekran vs hepsi söküldü. Yapmak istediğim şey araca uyacak orjinal bir CD player takmak. (Sanirim Alpine Business oluyor) En fazla 4 hoparlorde bu isi cozmek istiyorum. Kapilardakilerin yerleri duruyor. Aracin arkasi olmadigi icin diger iki tane nereye koyulabilir bilemiyorum. Daha kaliteli ve hafif hoparlorler ve bu Alpine uniteyi kullanarak kaliteli bir ses alabilirmiyim? Alpine uniteye DICE tarzi bir unite baglayip MP3 icin USB stick veya IPOD kullanabilirmiyim? ARacta CD changer baglantisi var, onuda soktugumuz icin biliyorum.
hafiflik ve hobi aracınızın için kullanıslı özelliklere sahip bi cihaz var onu ekleyebiliriz.
AVİN takarsak multimedya /ön kayıt etme / aracdab detaylı motor veri bilgilerini görme / androaid alt yapısında multimedya fonksiyonlarının oldugu komplike bi cihaz

www.avin.com.tr den e46 tanıtım videosunu izleyebilirsiniz

www.bmwnavigasyon.com
www.avin.com.tr
www.audinavigasyon.com
Eski 27-05-2015   #155
murselengo
BMWPassion.net

Forum Bilgileri

Varsayilan

merhaba, elimizde 2004 model e60 30d var. arabada ne aux var ne de usb girişi. orijinalliği bozmadan bunlardan birini sağlamak mümkün olabilir mi? öncelikli tercihimiz usb bu arada. bağlantısı yapılsa idrive ilerde sıkıntı verir mi? fiyatı ve uygulaması yaklaşık olarak ne kadar sürer? bilgi verirseniz çok sevinirim, iyi çalışmalar.
murselengo is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 27-05-2015   #156
AlkanExclusive
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Ankara - İstanbul

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

Mesut Elektronik mi?

Telefon ile geri dönüş yapıp CIC fiyatı verecek 3 yıl oldu, NBT fiyatı verecek 1.5 yıl oldu!

Gidip konuştuk 2 kere ayaküstü, kerhen cevap vermeler falan. Cebine parayı koyup gideceksin sanırım!
AlkanExclusive is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 27-05-2015   #157
akın35
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Ankara-İzmir

Varsayilan

alıntı:
AlkanExclusive tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Mesut Elektronik mi?

Telefon ile geri dönüş yapıp CIC fiyatı verecek 3 yıl oldu, NBT fiyatı verecek 1.5 yıl oldu!

Gidip konuştuk 2 kere ayaküstü, kerhen cevap vermeler falan. Cebine parayı koyup gideceksin sanırım!
abi hatırladığım kadarıyla sende coding işi için adam arıyordun istanbulda bir firma var ve bu işi iyi yapıyor anladığım kadarıyla ,instagram bmwcoding yazınca çıkıyor internette ,oradan yaptığı işlere bakabilirsin orda telefon numaraları da var üstelik özellik başı 25 lira gibi bir ücret alıyorlar.
akın35 is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 27-05-2015   #158
AlkanExclusive
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Ankara - İstanbul

BMW Car Club Turkey

Üye Garajı
Varsayilan

alıntı:
akın35 tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
abi hatırladığım kadarıyla sende coding işi için adam arıyordun istanbulda bir firma var ve bu işi iyi yapıyor anladığım kadarıyla ,instagram bmwcoding yazınca çıkıyor internette ,oradan yaptığı işlere bakabilirsin orda telefon numaraları da var üstelik özellik başı 25 lira gibi bir ücret alıyorlar.
Valla Akın, coding için özellik başı 25TL demek nereden baksan 10 özellik açtırsan 250TL demek. OBD ENET kablosu + token ile programı indirip kendimiz kodlamaya kalksak daha uyguna gelirki herhangi bir sebepten dolayı sistem sıfırlansa oturup yeniden yaparsın.

Benim düşüncem yıllardır CIC şimdilerde NBT yaptırmak Touch iDrive'lı.. Ama o kadar lüzumsuz fiyatlar çekiyorlarki boş yere kazık yemek istemiyorum. Daha geçen sene Touch iDrivelı NBT 8.000TL iken (tüm özellikler aktif iken) bu sene 6.000TL fiyat vereni gördüm. Hatta Çin işi crackli olarak çalışanları 3.500TL gibi bir fiyata yapıyorlar (bunu asla yaptırmam). Kullanılan ekran, teyp, Touch iDrive kontrolü aynı üründe değişiklik yok. Yazılımsal çözümlerde farklar var. Bu kadar fiyat oynaması varken yapılan işin netliği belli değilken benim sokağa atacak param yok kimse kusura bakmasın.

Herkes birbirine iteleme peşinde!

Tabii bu yazdıklarım Mert Elektronik için geçerli değil.
AlkanExclusive is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 27-05-2015   #159
akın35
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: Ankara-İzmir

Varsayilan

alıntı:
AlkanExclusive tarafindan gonderildi. Mesajlari Goster
Valla Akın, coding için özellik başı 25TL demek nereden baksan 10 özellik açtırsan 250TL demek. OBD ENET kablosu + token ile programı indirip kendimiz kodlamaya kalksak daha uyguna gelirki herhangi bir sebepten dolayı sistem sıfırlansa oturup yeniden yaparsın.

Benim düşüncem yıllardır CIC şimdilerde NBT yaptırmak Touch iDrive'lı.. Ama o kadar lüzumsuz fiyatlar çekiyorlarki boş yere kazık yemek istemiyorum. Daha geçen sene Touch iDrivelı NBT 8.000TL iken (tüm özellikler aktif iken) bu sene 6.000TL fiyat vereni gördüm. Hatta Çin işi crackli olarak çalışanları 3.500TL gibi bir fiyata yapıyorlar (bunu asla yaptırmam). Kullanılan ekran, teyp, Touch iDrive kontrolü aynı üründe değişiklik yok. Yazılımsal çözümlerde farklar var. Bu kadar fiyat oynaması varken yapılan işin netliği belli değilken benim sokağa atacak param yok kimse kusura bakmasın.

Herkes birbirine iteleme peşinde!

Tabii bu yazdıklarım Mert Elektronik için geçerli değil.
ben 4-5 özellik açtırıcam o yüzden çok bişey tutmuyo ama sende haklısın tabi abi
akın35 is offline   Alinti ile Cevap Ver
Eski 27-05-2015   #160
Keremberkevural
BMWPassion.net

Forum Bilgileri
Yer: İstanbul

Varsayilan

Bütün özellikler 100 tl'ye yapılıyor bmwcoding'te
Keremberkevural is offline   Alinti ile Cevap Ver

Bu Konuyu Goruntuleyen Kullanicilar : 4 (0 Uye ve 4 Misafir)

Baslik Araclari
Goruntu Secenekleri

Mesaj Kurallari