'BMW Car Club Turkey' - Türkiye'nin resmi BMW Kulübü

'BMW Car Club Turkey' - Türkiye'nin resmi BMW Kulübü (http://www.bmwpassion.net/forum/index.php)
-   Mert Oto Elektronik (http://www.bmwpassion.net/forum/forumdisplay.php?f=535)
-   -   Kampanyalar... (http://www.bmwpassion.net/forum/showthread.php?t=17604)

electro berk 06-01-2014 22:05

Kampanyalar...

Merhabalar
Forumdaki Dostlara onların araclarına araçlarına ve foruma özel fiyatlarımı burdan bildircem ister özelden ister bu topicden sormak istediğiniz uygulama fiyatlarına cevaplıyacagım..

electro berk 06-01-2014 22:27

BMW F30 / F20 Fren fonksiyon cruıse control donanımı forum üyelerine 400EURO +KDV...

electro berk 06-01-2014 22:27

BMW NAVİGASYON UPDATE 2014-01 europa haritası güncellemesi forum üyelerine 300 tl+kdv ..

Yusuf 06-01-2014 22:39

Ynt: Kampanyalar...

E serisinede kampanyalar bekleriz :)

electro berk 06-01-2014 23:24

alıntı:

uussff tarafindan gonderildi. (Mesaj 393028)
E serisinede kampanyalar bekleriz :)

e serisi için istediğiniz donanım nedir

Yusuf 06-01-2014 23:41

Ynt: Kampanyalar...

alıntı:

electro berk tarafindan gonderildi. (Mesaj 393041)
e serisi için istediğiniz donanım nedir

-Bir süre önce e serisi ile aynı donanım altyapısına sahip olan range rover larda tr haritali navigasyon dvd si olabildiğini bir arkadaş bir konu başlığı altında paylaşmisti. Ccc de navigasyon kullanamayan benim gibi birçok kişi bundan memnun olabilir. Tabi olup olmayacağını net olarak siz daha iyi bilirsiniz.

-Usb için zaten fiyat rica ettim sizden, ama daha kolay bir uygulama olan cd changer iptali ile ipod/iphone interface için bir uygulama da ilgi çekebilir.

-Ben zaten sizde tv free yaptırdım, ama forumda ilgilenen birkaç kişi hatırlıyorum, belki bir kampanya olsa uygulama yaptiracaklar olabilir. Aklıma gelenler bunlar..

BurakUsta 06-01-2014 23:42

eski kasa cls için uygulama mevcut mu ?

DEA 07-01-2014 10:49

hangi model markalara uygulamalarınız mevcut?
misal '08 range de guncel haritalarım yok nav da?
veya '09 gallardo için navi varmi?
veya '12 sls için uygulamalarınız mevcutmu ?

dipnot-web sitenizde gerekli bilgileri bulamadım

electro berk 08-01-2014 16:19

alıntı:

uussff tarafindan gonderildi. (Mesaj 393045)
-Bir süre önce e serisi ile aynı donanım altyapısına sahip olan range rover larda tr haritali navigasyon dvd si olabildiğini bir arkadaş bir konu başlığı altında paylaşmisti. Ccc de navigasyon kullanamayan benim gibi birçok kişi bundan memnun olabilir. Tabi olup olmayacağını net olarak siz daha iyi bilirsiniz.

-Usb için zaten fiyat rica ettim sizden, ama daha kolay bir uygulama olan cd changer iptali ile ipod/iphone interface için bir uygulama da ilgi çekebilir.

-Ben zaten sizde tv free yaptırdım, ama forumda ilgilenen birkaç kişi hatırlıyorum, belki bir kampanya olsa uygulama yaptiracaklar olabilir. Aklıma gelenler bunlar..

ccc de türkiye haritası eklenemiyor .Sistemi cic jenerasyona değiştirirsek olabilir.

USB için mulf 2 takman gerekli buda hem bluetooth hem usb özelliği demek ipod interface daha uygun maliyetli ve ipod kullananlar için daha avantajlı özelden usb ve ipod için sorularınızı yanıtladım.

electro berk 08-01-2014 16:41

alıntı:

BurakUsta tarafindan gonderildi. (Mesaj 393046)
eski kasa cls için uygulama mevcut mu ?

cls için düşünürseniz orjinal comand sistemini ekleyebiliriz.

dvd /mp3/ türkce menü fonksiyonları mevcut ve kendi içinde amfisi oldugundan ses sisteminede iyileştirme yapmıs olursunuz.

electro berk 08-01-2014 16:45

alıntı:

DEA tarafindan gonderildi. (Mesaj 393104)
hangi model markalara uygulamalarınız mevcut?
misal '08 range de guncel haritalarım yok nav da?
veya '09 gallardo için navi varmi?
veya '12 sls için uygulamalarınız mevcutmu ?

dipnot-web sitenizde gerekli bilgileri bulamadım

bmw dısındaki uygulamalarımız için ayrı bi web sitesi yapılıyor suan kısa süre sonra aktif olucaktır.

Genel anlamda Alman Arac Elektroniği

Range roverlarda dokunmatik ekran olan modellerde bi tane cd var onu alırsanız gene ingilizce tyep menünüzde navigasyon kullanabilirsiniz.
sehir olarak: istanbul ankara izmir bursa mevcut.

sls için aracınızda comand ntg 4.5 navigasyonlu dvd cihaz var ise yolda giderken dvd fonksiyonunu acabiliriz bununla beraber navigasyon aktif değilse aktiflestirebiliriz.

borgetti09 05-01-2015 20:41

2013 1.16 d ye av var usb istiyorum olur mu???

GokceOzturk 05-01-2015 21:19

F30 Ön Park Sensörü Fiyatı? Araçta prof navi var.

01:37.